O mě

Jmenuji se Miroslav Fišera, masíruji od roku 1991. Začínal jsem ve Sportovním centru v ZŠ Mládežnická na Zelené Louce v Trutnově, v hotelu Adam v Trutnově, v Peci pod Sněžkou a na různých relaxačně-sportovních akcích v zahraničí. V současné době masíruji v Trutnově.

Začínal jsem sportovními masážemi a po zkušenostech a průběžném vzdělávání je vystřídala masáž aromaterapeutická, relaxační, regenerační, reflexní, akupresurní, lymfo-drenáž a biomasáž - bezkontaktní. Z těchto technik jsem vybral to nejlepší - jakousi esenci, spojením v jeden synergický celek. Doteky samy o sobě mají bezesporu velmi silný léčivý a hojivý účinek, spolu s ostatními technikami je účinek velmi umocněn. Díky schopnosti vnímat energie, pracuji při masáži velmi intuitivně, a na energetické úrovni současně. Tento fakt dává masáži jinou dimenzi - hlubší prožitek.

Mojí prioritou je pečlivost k Vaší maximální spokojenosti. Předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost v oboru. Samozřejmostí je osobní a vstřícný přístup.

 

Nově

Speciální a zážitková masáž

Takto jsem nazval hluboce uvolňující masáž pro tělo, pro silné uvolnění psychiky, zvýšení vitality a životní energie, imunity, samoregulačních a samouzdravných schopností těla.

Díky dlouholetým zkušenostem, jsem našel způsob, jak pracovat s pánevním dnem k jeho uvolnění nebo zpevnění. K této technice jsem přidal masáž zad, šíje, dekoltu a obličeje s prvky jemné i tlakové masáže, akupresury na speciálních systémových bodech těla apod. Masážní hmaty jsou prováděny převážně intuitivně.

Pánevní dno je sice malá svalová skupina uzavírající trup zespodu, ale jeho správná funkce má velmi důležitý význam, a v mnoha ohledech ovlivňuje funkci dalších systémů. (Více v Info)

Prožitek při vlastní masáži a výsledný efekt po ní, je o to intenzivnější a silnější, čím více a lépe se při masáži odpojíte od běžných starostí, myšlenek a začnete relaxovat. K tomu vám pomůže začátek masáže samotné. Také je vhodné příchozím pocitům a emocím při masáži nechat volný průběh, nebránit se jim. Je to hluboká komplexní terapie širšího rozměru.

Při masáži:

  • jen dýchejte
  • uvolněte se
  • jen buďte
  • “naslouchejte“ dotekům
  • důvěřujte
  • prožívejte
  • dovolte si BÝT TADY A TEĎ

Okamžik prožitku Tady a Teď je propojení těla, mysli a duše. Dotkne se Vaše Já s Vyšším Já. Respektive si uvědomíte, že nejste nikdy odděleni. Prožijete stav Věčnosti. Je to velmi hojivý a léčivý okamžik. Dovolte si, aby nastal, dovolte si jej prožít. Masáž Vám může být průvodcem.