Masáže

Klasická masáž

Mám na mysli jemnou intuitivní masáž pro uvolnění napětí ve svalech, uvolnění blokád na energetickém systému a pro uvolnění psychické a duševní. Tato masáž je kombinací různých technik k dosažení tohoto účinku dle každého jedince individuálně.

Tuto masáž doporučuji absolvovat v pravidelných intervalech. Pro dosažení lepšího účinku minimálně na 60 minut (ideální čas je 90 min), kdy se v první polovině času, mysl odpojuje od běžných povinností a teprve pak tělo začíná výrazněji odpočívat a uvolňovat se a vitální energie může lépe tělem prostupovat.

Více o masáži

 

Reflexní masáž

Reflexní terapie je velmi příjemnou a účinnou technikou, jak reflexní uvolnit bloky a napětí v těle, orgánech i v psychice. Odblokováním přitéká do těchto částí životní energie a dojde k harmonizaci celého energetického systému. K tomu se využívá plošek a bodů na těle a zejména na chodidlech.

Doporučuji, udělejte si čas tuto terapii nejméně na 30 min, lépe však na 60 a více minut. Jde o terapii, a ta může skončit až po uvolnění bloků. Toto je u každého z Vás velmi individuální. Také je vhodné tuto proceduru absolvovat nejméně 5x za sebou.

Více o reflexní masáži