Spolupracuji a doporučuji ...

Karel Hadek - Spolupracuji a doporučuji... Velmi kvalitní kosmetické produkty, se kterými pracuji téměř 20 let. Absolvoval jsem kurzy Aromaterapie.

Hana Khlaif - Biorelax Yasmínka - Spolupracuji a doporučuji… Absolvoval jsem kurz Hammam masáže Velmi kvalitní, nevšední kosmetika ze Severní Afriky. Internetový obchod s přírodní orientální kosmetikou-jílové a Ghassoul zábaly, masážní oleje, krémy, arganový olej a mnoho dalších přípravků. Vzdělávání - kosmetika, orientální masáže, aromaterapie aj.

AYMI BERBER COSMETIC - Objevte tajemství krásy berberských žen s naší orientální kosmetikou…

Kateřina Veselá - Doporučuji… Katka se věnuje odstranění psychických problémů, bloků, stresů pomocí metody kineziologii ONE BRAIN a pomocí rodinných konstelací. Pořádá setkání pro ženy, semináře a kurzy. Pokud také řešíte základní otázku života Kdo jsem nebo máte nevyřešené rodinné vztahy, doporučuji objednat se ke Katce Veselé.

Kateřina Binková - Spolupracuji a doporučuji… V současnosti mobilní pedikúra, manikúra a masáže na Trutnovsku. Ošetření nohou a rukou VEGAN/BIO kosmetikou. Dříve odborná obsluha diagnostického a terapeutického přístroje BICOM.

MUDr. Záveský Ladislav - Spolupracuji a doporučuji... Obvodní lékař + klasická čínská medicína, akupunktura, celostní přístup.