Aktuality


ZMĚNA ODMĚŇOVÁNÍ ZA MÉ SLUŽBY

Od března 2018 došlo ke změně odměn.DÁRKOVÉ POUKAZY

Pokud chcete udělat radost blízké osobě, můžete jí/jemu věnovat Dárkový poukaz na masáž. Domluvu prosím provádějte telefonicky: 605 269 012. Děkuji.2018 = Rok zemského Psa podle čínského horoskopu

Rok zemského Psa začíná podle čínského kalendáře dne 16. února roku 2018 a končí 4. února 2019. Těšit se můžeme na dvanáct měsíců, jejichž symbolem bude spravedlnost a vědění. A to jak osobní, tak společenské. Dařit se totiž bude nejenom jedincům, ale také celé lidské společnosti.

Čínský horoskop na rok 2018 bude ve znamení všeobecného zájmu, dobra a odvahy. Podle čínské astrologie a znamení zemského Psa se naučíme říkat ne a začneme rozlišovat falešné přátele od těch skutečných. Bezpráví, lidská hloupost a bezohlednost nám přestanou být lhostejné a začneme se více zajímat o osudy druhých. Rok zemského Psa také slibuje zlepšení sociálních, ekonomických i kulturních poměrů

Hlavním tématem se v roce 2018 stane etické zacházení a štědrost. Lidé by podle čínské astrologie měli dojít uvědomění a dřívější zlé tendence nahrazovat dobrými skutky, statečnými činy a šlechetným jednáním. 

 

Předpovědi pro rok zemského Psa 2018

roce 2018 se bude dařit všem lidem, kteří si rozumí se znamením Psa. Nejvíce kompatibilním a harmonickým znamením, které náleží ke Psovi, je Kůň, Zajíc, Tygr a samozřejmě jiný Pes. Ani jiná znamení ale nepřijdou zkrátka, jen to bude chtít v některých případech více kompromisu, přemýšlení, uvážlivost a smíření.

Řeč je hlavně o znamení Drak a Kohout, které bývá se Psem podle čínské astrologie často ve sváru. Čínský horoskop na rok 2018 říká, že se během roku budou učit hledat společnou cestu a řeč, až nakonec dojdou kýženého smíření. 

 

Charakteristika zemského Psa podle čínského horoskopu

Podle čínského horoskopu jsou zrozenci ve znamení Psa (čínskyGouvěrní, loajální a oddaní lidé. Platí to hlavně o lásce. Pes má často problém najít spřízněnou duši. Jakmile se s ní shledá, dělá ale vše proto, aby s ním jeho protějšek byl šťastným a zůstal s ním co nejdéle. Velmi oddaný je Pes i jako přítel. Umí naslouchat, rád podá pomocnou ruku a jeho přátelé ho často vnímají jako vrbu. Zkrátka jako člověka, kterému se chtějí svěřovat. 

Na jednu stranu mají tedy zrozenci ve znamení Psa ve vínku dar naslouchat. Horší je to ale s vyprávěním a jejich vlastní komunikací. V běžném životě se tito lidé příliš neprojevují, často se drží stranou a své názory si mnohdy nechávají pro sebe, přestože stojí za zveřejnění. 

Čínské znamení Psa je také velmi citlivé, někdy až přecitlivělé či plaché. V běžném životě za sebe Pes nechává rozhodovat city. Na druhou stranu by někdy zvýšená racionalita neškodila. Mezi negativní vlastnosti Psů patří tvrdohlavost, domýšlivost a přílišná vznětlivost.

V práci bývají Psi oblíbení, neboť pokud je zaměstnání naplňuje, dávají mu 100 % své energie. Každodenní elán, nadšení a zápal pro práci pro ně nejsou jen prázdná slova, ale denní realita. Pro svou horlivost se ale někdy stávají trnem v oku kolegů, kteří jejich dokonalost nelibě nesou.  

V životě si Pes nejvíce rozumí s Koněm, Tygrem, Zajícem nebo s jiným Psem. Vyhýbat by se naopak měl Drakům a Kohoutům, se kterými se málokdy snese. A právě pro tato znamení neslibuje čínský horoskop na rok 2018 úplně jednoduché počínání. 

 

Znamení čínského horoskopu a rok zemského Psa

Čínská astrologie popisuje zemského Psa jako disciplinovaného, systematického a racionálního člověka, jehož elementem je Země. Zrozenci ve znamení zemského Psa jsou rození diplomaté, pro něž není žádný konflikt překážkou. V životě si umí poradit, jsou rozhodní, bystří, inteligentní a sebejistí. Na mnoho lidí ale mohou působit arogantně, nafoukaně nebo chladně. 

 

Motta pro rok zemského Psa 2018

 • Všude dobře, doma nejlíp. Nezůstávej ale pořád doma, neboť za humny nečíhají draci. 
 • Nečiň jinému, co nechceš, aby on činil tobě. Brzy se ti to vymstí.

Rady pro rok zemského Psa – Feng Shui

Čínská astrologie v sobě snoubí mnohá znamení a symboly. Začleněním Feng Shui do života můžete zvýšit vaši prosperitu, bohatství, štěstí i úspěch v nadcházejícím roce zemského Psa. 

 • Čínské jméno: Gou
 • Šťastná čísla: 7, 10 a 11
 • Nejlepší roční období: podzim, hlavně pak rané měsíce 
 • Barva: všechny odstíny modré barvy
 • Element: kov
 • Drahokam: diamanty
 • Nejvíce vhodné znamení: Pes, Kůň, Tygr, Zajíc
 • Nejméně vhodné znamení: Drak, Kohout

Slavní Psi

Madonna, Sharon Stone, Michael Jackson, Winston Churchill, Matka Tereza, Susan Sarandon, Christopher Lee, Sally Field, Uma Thurman, Alec Baldwin...

 

Pozitiva Psů

 • věrnost, spolehlivost, poctivost, loajálnost, oddanost, empatie, velkorysost, síla, obětavost, otevřenost

Negativa Psů

Přeji všem úspěšný rok 2018,
Mirek Fišera